730 600 731 biuro@drewnolit-biotechnologie.pl 9:00 - 17:00

O FIRMIE

Drewnolit-biotechnologie jest bezpośrednim dystrybutorem polskiego producenta przemysłowych środków myjących, czyszczących i dezynfekujących. Nasze produkty spełniają wysokie wymagania jakościowe. Płyny oparte są na nowoczesnych formulacjach i zapewniają wysoki stopień domycia. Co więcej nasze procesy produkcyjne charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

MISJA

Priorytetem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom wysokiego poziomu bezpieczeństwa procesów higienicznych.

Zapewniamy to dzięki:

  1. Dostarczaniu wysokiej jakości środków myjąco-dezynfekujących.
  2. Indywidualnemu doradztwu dotyczącego doboru oraz stosowania naszych środków czystości.
  3. Weryfikacji stanu higieny poprzez  przeprowadzanie badań skuteczności procesów mycia oraz dezynfekcji.
  4. Kontroli stanu higienicznego warunków produkcji – badania mikrobiologiczne, przeprowadzaniu szkoleń dla pracowników i kadry kierowniczej z zakresu: optymalizacji procesów mycia i dezynfekcji.
  5. Monitorowania i kontroli stanu higienicznego zakładu.

 

PERSONEL

Silą naszego przedsiębiorstwa jest wykwalifikowany i kompetentny personel, który codziennie pracuje na sukces naszych klientów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚRODOWISKO

Mamy świadomość, że nasza działalność oddziałuje na środowisko. Wiemy jaka odpowiedzialność na nas ciąży, dlatego traktujemy ochronę środowiska jako wyznacznik naszej działalności.

Firma Drewnolit-biotechnologie obrała za cel przestrzeganie procedur chroniących środowisko. W swoim procesie technologicznym staramy się obniżyć zużycie energii i wody. Nasza filozofia ochrony środowiska powoduje, że do produkcji wybieramy surowce o wysokim stopniu biodegradalności oraz przedmioty nadające się do recyclingu.

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy właścicieli myjni: samochodowych, taboru kolejowego, transportu miejskiego, samochodów ciężarowych oraz Auto Detailingu. Proponowana przez nas oferta produktowa jest zróżnicowana ze względu na specyfikę zagadnień i problemów pojawiających się na poszczególnych rodzajach myjni.

Do podjęcia współpracy zachęcamy również producentów wszystkich rodzajów myjni, którzy dzięki preparatom Clean Concept mogą poszerzyć swoją ofertę o myjnie biologiczne, nie ponosząc przy tym dodatkowych nakładów inwestycyjnych.

Masz pytania?

Skontaktuj sie z naszym zespołem
0%
Satisfaction
0
Projects
0
Working Hours
Lovely Clients